فروشگاه اینترنتی عرقیات و ترشیجات پارس گلاب

عرق بوقناق

دیگر نگران قند خون خود نباشید!

پایین آورنده قوی قند خون-فعال کننده پانکراس که باعث افزایش ترشح انسولین شده و قند خون را کاهش داده و کنترل می کند.

  • فله ای در بطری 4 لیتری

23,000 تومان

دیابت را برای همیشه درمان کنید.

کم نیستند افرادی که به دیابت مبتلا هستند و نمی دانند با خاصیت شگفت آور عرق بوقناق می توانند اثرات دیابت را کاملا از بین ببرند.این داروی شگفت آور را خداوند در دل طبیعت و برای درمان دیابت قرار داده است.

عرق بوقناق برای درمان دیابت و کاهش قند خون:

از مهمترین خواص عرق بوقناق می توان به کاهش قند خون و درمان بیماری دیابت اشاره نمود.عرق بوقناق با افزایش انسولین و فعال کردن لوزالمعده اثر شگفت آوری در کاهش قندخون و درمان بیماری دیابت دارد.میزان کاهش قند خون توسط این گیاه به حدی زیاد است که توصیه می شود افراد معمولی این عرق را همراه با مقداری عسل یا خرما مصرف نمایند تا منجر به افت ناگهانی میزان قند بدن نشود.

عرق بوقناق برای سلامت دستگاه گوارش:

از دیگر فواید مصرف عرق خارمریم حفظ سلامت دستگاه گوارش می باشد و در رفع نفخ معده و روده،درمان یبوست و نرم کردن روده ها موثر است.برای درمان کولیت،تولید صفرا و ریختن آن در اثنی عشر روده و تجزیه چربی ها بهتر است از عرق بوقناق استفاده نمایید.

فعال کردن لوزالمعده(پانکراس):

عرق بوقناق،غدد فوق کلیه را فعال و ترشح آدرنالین را تنظیم می کند و در رفع استرس،عصبانیت و اضطراب موثر است.

عرق بوقناق برای کاهش حملات قلبی و مغزی:

مصرف عرق بوقناق در جلوگیری از بروز سکته های قلبی و مغزی موثر است و در طب سنتی سبب درمان ضعف عضله قلب خواهد شد.

عرق بوقناق برای درمان کم خونی:

مصرق عرق بوقناق باعث افزایش گلبول های قرمز خون شده و کم خونی را درمان می کند.همچنین در درمان بیماری های خونی مانند کم خونی ها و کمبود پلاکت خون موثر است

موارد احتیاط و منع مصرف عرق بوقناق:

مصرف همزمان عرق بوقناق با داروهای شیمیایی کاهنده قندخون توصیه نمی شود.همچنین مصرف عرق بوقناق سبب خشک شدن شیر مادران شیرده شده پس نباید آن را در دوران شیر دهی مصرف کنید.

نحوه مصرف:

در افراد با قند خون پایین تر از 200،که قرص مصرف می کنند،در ابتدا یک استکان(100 سی سی) صبح و یک استکان عصر (با شکم خالی) مصرف شود.پس از سه روز قند خون بصورت ناشتا اندازه گیری شود.اگر مقدار قند خون کاهش نیافته بود مصرف را به روزی سه استکان افزایش دهید تا پانکراس به بوقناق واکنش نشان دهد و قند خون پایین بیاید.

کاهنده قند خون-ضد سموم کبد و باز کننده مجاری کبد-درمان کولیت و تولید صفرا-ضد جوش صورت-ضد نفخ معده و روده فعال غدد فوق کلیه و لوزالمعده

خوب
گرم

براي ديابتم عالي بود