فروشگاه اینترنتی عرقیات و ترشیجات پارس گلاب

عرق بیدمشک

طبیعت خنک

تقویت کننده قلب و اعصاب و محرک قوای جنسی،تقویت دستگاه گوارش،بهبود دردهای عصبی و روماتیسمی،مقوی قلب،خون ساز

  • فله ای در بطری 4 لیتری

25,000 تومان

موجود می باشد

عرق بیدمشک و خواص آن:

عرق بیدمشک از گیاه بیدمشک گرفته می شود.این عرق علاوه بر عطر بسیار عالی دارای خواص درمانی بسیاری است و برای معطر کردن شربت ها نیز بکار می رود.عرق بیدمشک دارای طبیعت خنک می باشد و با داشتن ترکیباتی همچون ژرانیون سالیسین و تانن به عنوان داروی موثر در تقویت قلب،آرامبخش و رفع کننده درد و خستگی شهرت یافته است.

عرق بیدمشک و کاهش قند خون:

بالا رفتن قند خون مشکلات زیادی برای افراد ایجاد می کند و عرق بیدمشک اگر فاقد شیرین کننده باشد، به میزان زیادی قندخون را کاهش داده و میزان آن را کنترل می کند.

عرق بیدمشک برای کم خونی:

کم خونی عارضه ای است که در آن گلبول های قرمز، خون کافی و سالم برای انتقال اکسیژن به سایر بافت ها را ندارند و برای رفع و درمان کم خونی مصرف منظم عرق بیدمشک به افراد توصیه می شود.

عرق بیدمشک و تقویت حافظه:

عرق بیدمشک با دارا بودن ترکیباتی مانند تانن، سالیسین، ژرانیون و مقدار کمی اسید اسیتیک دارویی موثر در تقویت قلب، برطرف کننده درد، آرامش بخش و رفع خستگی می شود.

عرق بیدمشک و تسکین درد:

درد عارضه ای است که در برابر جراحات سطحی و یا آسیب های درون ارگان های داخلی بدن ایجاد شده و فرد از آن رنج می برند و برای تسکین درد مصرف عرق بیدمشک به میزان لازم توصیه می شود.

خاصیت عرق بیدمشک برای تب:

در مواقعی که دمای بدن فرد بیمار از مقدار طبیعی بالاتر رود اصلاحا می گویند تب کرده است و برای رفع آن انواع تَب بُرهای داروئی وجود دارد ولی عرق بیدمشک دارویی گیاهی بوده و در کاهش تب بسیار موثر می باشد.

عرق بیدمشک و تقویت دستگاه گوارش:

عرق بیدمشک باعث تقویت دستگاه گوارش شده و اشتها را زیاد کرده و جوشانده برگ یا پوست درخت بیدمشک باعث دفع انگل ها و کرم های معده و روده می شود و رشد بدن را زیاد می کند.

عرق بیدمشک و تقویت کننده اعصاب:

اعصاب حساس ترین بخش بدن بوده و در اکثر مواقع به واکنش های محیطی و درون بدن عکس العمل نشان می دهد و عرق بیدمشک تقویت کننده دستگاه عصبی بدن می باشد.

عرق بیدمشک محرک قوای جنسی:

عرق بیدمشک برای افرادی که دچار مشکلات جنسی هستند بسیار مفید بوده و تقویت کننده قوای جنسی و محرک میل جنسی می باشد و در درمان سردرد و سر گیجه نیز تاثیر زیادی دارد.

عرق بیدمشک و درمان بی خوابی:

افرادی که از بی خوابی رنج می برند می توانند 50 گرم بیدمشک خشک شده را در یک لیتر آب جوش به مدت زمان 2 دقیقه جوشانده و 10 دقیقه دَم بکشد و این دمنوش را صاف و هر روز سه فنجان از آن را بنوشند.

عرق بیدمشک و درمان جوش صورت:

دمنوش بیدمشک باعث ضدعفونی شدن دستگاه گوارشی شده و جوش های بدن را از بین می برد و مصرف دمنوش بیدمشک حرارت درونی بدن را به میزان زیادی کاهش می دهد.

خواص عرق بیدمشک برای پوست:

اگر چه مصرف گیاهان و فراوده های حاصل از آن ها به طور کلی می تواند منجر به شادابی هر چه بیشتر پوست و مو شود اما به صورت تخصصی کار بیدمشک شادابی پوست نمی باشد.

نحوه مصرف:

قبل از هر غذا یک استکان مصرف شود.

خوب
خنك

سپاس از پارس گلاب

محصول خوبي بود
ممنون