فروشگاه اینترنتی عرقیات و ترشیجات پارس گلاب

عرق کاسنی

طبیعت خنک

تصفیه خون و شستشوی کبد،ملین،ادرار آور،درمان فشار خون،تقویت معده،سرشار از ویتامین ث،رفع بیماری های پوستی.

  • فله ای در بطری 4 لیتری

18,000 تومان

موجود است

فواید عرق کاسنی:

یکی از مفیدترین عرقیات گیاهی،عرق کاسنی است که سبب بهبود و جلوگیری از ابتلا به بسیاری از بیماری ها می شود و در طب سنتی بسیار به آن اشاره شده است.طبیعت عرق کاسنی خنک می باشد و دارای خواص بسیاری از جمله درمان مشکلات گوارشی،جلوگیری از سوزش سر دل،کاهش درد آرتروز مفاصل،سم زدایی از کبد و کیسه صفرا،جلوگیری از عفونت های باکتریایی،تقویت سیستم ایمنی بدن و تقویت قلب است.این گیاه همچنین یک داروی طبیعی آرام بخش و تقویت کننده اعصاب است و می تواند مانع از ابتلای افراد به بیماری سنگ کلیه شود.خوردن عرق کاسنی برای لاغری و کاهش وزن بسیار مفید است و بدلیل داشتن نوعی اسید آمینه میتواند اشتها را سرکوب و از پرخوری در فرد بکاهد.نوشیدن روزی 2 لیوان در روز برای تنظیم وزن مفید است.بهترین زمان نوشیدن عرق کاسنی صبح ناشتا قبل از صبحانه است.از دیگر خواص این عرق:


 عرق کاسنی و تاثیرات مثبت آن بر روی کبد
کاسنی با تاثیراتی که بر روی کبد دارد، زمینه دفع صفرا از بدن را فراهم کرده و زردی را از بین برده  و بار کبد را سبک می‌کند، به همین دلیل مسکنی تاثیرگذار برای تب محسوب می‌شود.

عرق کاسنی و افزایش ایمنی در برابر بیماری های عفونی:
 عرق کاسنی برای مبتلایان به نقرس و هپاتیت مفید است. ایمنی در برابر بیماری‌های عفونی از دیگر خواص عرق کاسنی است.

عرق کاسنی و تاثیرات آن بر روی پوست:
از آنجایی که عرق کاسنی باعث تقویت کبد می شود، رنگ پوست را روشن، بیماری‌های مزمن پوستی به خصوص اگزما را التیام، رسوبات ادراری و جوش‌های ناشی از گرمی غذاها را رفع میکند.

عرق کاسنی و تقویت قوای جنسی:
از دیگر خواص عرق کاسنی افزایش نیروی جنسی است. که این یکی از خواص عرق کاسنی برای مردان است.

عرق کاسنی و تنظیم هورمون ها:
دیگر خاصیت عرق کاسنی این است که به دلیل آن که روی کبد اثری مثبت دارد این عضو می‌تواند به تنظیم هورمون‌ها پرداخته و در افزایش قدرت باروری نطفه و تنظیم و تقسیم کروموزوم‌های نر و ماده تاثیرگذار باشد.

مضرات عرق کاسنی
علاوه بر فواید عرق کاسنی، این ماده مضراتی نیز دارد. مصرف بلندمدت فرآورده‌های کاسنی، موجب تخریب عروق شبکیه می‌شود، علاوه بر این مصرف طولانی مدت فرآورده‌های کاسنی موجب افت فشار خون و افزایش ترشحات صفرا می‌شود.
و با توجه به این که مصرف فرآورده های کاسنی موجب انقباض عضلات رحمی می‌شود، مصرف عرق کاسنی در بارداری احتمال زایمان زودرس را تقویت می‌کند.

نحوه مصرف:

قبل از هر غذا یک استکان میل نمایید.

 تصفیه کننده خون -مفید برای کبد – ضد جوش – ضد خارش - کاهنده چربی-درمان بیماری های پوستی

خوب
خنك

ممنون