فروشگاه اینترنتی عرقیات و ترشیجات پارس گلاب

عرق طارونه

طبیعت گرم

مسکن اعصاب،رفع روماتیسم،ضد درد مفاصل،خواب آور قوی،تقویت قوای جنسی،تصفیه کننده خون،صفرا بر،ضد یرقان،رفع بیماری های پوستی،آرامش بخش

  • فله ای در بطری 4 لیتری

23,000 تومان

موجود مي باشد

در وسط تنه درخت نخل مغز ترد و شیری رنگی مشاهده می شود که شیرین و گس می باشد و به پنیر نخل یا مغز درخت خرما معروف است که بسیار مقوی و گران قیمت می باشد.در ابتدای بهار که نخل شکوفه می دهد،شکوفه ها را که طارونه نامیده اند چیده می شود و از آن عرق طارونه تهیه می گردد.عرق طارونه دارای طبیعت گرم و برای قلب مطلوب است.برخی از خواص این عرق عبارت است از:

  • خواب آور قوی 
  • آرامش‌بخش
  • مفید برای پیشگیری از افسردگی
  • بهبود روماتیسم مفصلی و درد مفاصل
  • از بین بردن زردی پوست
  •  موثر برای بیماری های قلبی و عروقی 
  • تقویت قوای جنسی
  • تقویت معده
  • درمان استرس و اضطراب

 

بهترین روش مصرف عرق طارونه

بهترین روش مصرف عرق طارونه، به این صورت است که، این عرق را سه مرتبه در طول روز، به میزان یک فنجان و بعد از هر وعده غذااستفاده کنید.

برای نتیجه بخش بودن عرق طارونه، بهتر است آن را به مدت چهل روز به صورت مداوم میل کرده و بعد از آن به مدت پانزده روز استفادهنکنید و به بدن خود استراحت دهیدسپس دوره جدید استفاده از این عرق را شروع کنید.

نکتهدر صورتی که از داروهای شیمیایی استفاده می‌کنید، بهتر است دو ساعت قبل از مصرف دارو، عرق طارونه میل شودهمچنین اینعرق باید در جای خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.

 

خواص عرق طارونه:

خواص عرق طارونه برای کودکان

علاوه بر ورزش و مصرف ویتامین‌های لازم برای افزایش قد، عرق طارونه نیز یکی از مواد غذایی موثر در رشد قد کودکان به حسابمی‌آیدلازم به ذکر است که برای اثربخشی بیشتر، این عرق باید با سایر گیاهان طبیعی ترکیب شده و مورد استفاده قرار گیرد.

روش مصرف

مخلوطی از پودر طارونه ۳ گرم + ژل رویال۱۰ گرم + پودر هسته خرما ۵ گرم + پودر قارچ ۵ گرم + شنبلیله ۵ گرم + پودر جو ۱۰ گرم + عسل طبیعی و سدر به مقدار کم و دو قاشق غذاخوری عرق طارونه را ترکیب کرده و روزی ۲ مرتبه (قبل از خواب و صبح پس از بیداری۲قاشق غذاخوری میل شود.

خواص عرق طارونه برای پوست

زردی پوست یکی از حالت‌های ناخوشایندی است که ممکن است علت‌های مختلفی داشته باشد که تشخیص این علت‌ها از عهده بیمارخارج باشدیکی از خواص موثر عرق طارونه، برطرف کردن و از بین بردن زردی پوست استاگر به زردی پوست دچار شده‌اید، بهتراست قبل از هر چیزی به پزشک مراجعه کنید و در صورتی که علت خاصی برای زرد شدن پوست شما به تشخیص پزشک وجود نداشت،پس از مشورت با درمانگر و متخصص طب سنتی، می‌توانید مصرف عرق طارونه را امتحان کنید.

خواص عرق طارونه برای مردان

اگر میل و قدرت جنسی شما دستخوش تغییر شده و رو به افول است می‌توانید به عرق طارونه اعتماد کنیداین گیاه یکی از گیاهان موثردر تقویت قوای جنسی و محرک آن در مردان است.

روش مصرف

برای این منظور بهتر است سه بار در طول روز، یک فنجان از این عرق را پس از هر وعده غذایی مصرف کنید.

 

خواص عرق طارونه برای بارداری

پزشکان سنتی استفاده از عرق طارونه را برای بارداری توصیه کرده‌انداگر قرار است زوجین هر دو از این عرق مصرف کنند، بهتر استزمان مصرف بعد از زمان قاعدگی تا قبل از تخمک گذاری، روزی سه مرتبه باشدعرق طارونه باعث از بین رفتن تنبلی تخمدان و تقویتتخمک‌گذاری می‌شودالبته یک نسخه دیگر مصرف این عرق، برای ناباروری مردان و افزایش هورمون مردانه توصیه شده است که بهتراست به روش زیر مصرف شود.

روش مصرف

برای این منظور، شب‌ها یک لیوان عرق طارونه به همراه یک قاشق مرباخوری عسل طبیعی، به مدت ۴۰ شب مصرف شود.

سایر خواص

محققان در تحقیقی با آزمایش عرق بی‌نظیر طارونه روی کپک‌های مواد غذایی، به خواص ضد میکرونی این عرق پی برده‌اندعلاوه بر اینعرق طارونه می‌تواند از رشد باکتری‌های مولد فساد و بیماری‌‌زای مواد غذایی جلوگیری کند؛ بنابراین استفاده از آن به عنوان یک ترکیبنگهدارنده و طعم‌دهنده طبیعی در فرآورده‌های غذایی، پیشنهاد می‌شود

 

موارد منع مصرف عرق طارونه

افرادی که به بیماری تپش قلب مبتلا هستند و زنان باردار و شیرده نباید از عرق طارونه استفاده کنندهمچنین افرادی که فشار خون بالادارند، بهتر است با مشورت پزشک از این عرق استفاده کنند.

نحوه مصرف:

بعد از هر وعده غذایی یک فنجان

خوب
گرم

راضي بودم